ToCoMoje

Wygodne zarządzanie paragonami w smartfonie

paragon przechowywany w aplikacji

Najczęstsze pytania


Mimo że aplikacja ToCoMoje jest bardzo intuicyjna, prosta w obsłudze i posiadająca przyjazny interfejs, warto odpowiedzieć na mogące się pojawić pytania przyszłych i obecnych użytkowników.


Czym jest aplikacja ToCoMoje?

ToCoMoje to aplikacja stworzona z myślą o osobach chcących w łatwy i bezpieczny sposób przechowywać i katalogować swoje paragony w wersji elektronicznej, mieć je zawsze pod ręką i w jednym miejscu – w swoim telefonie.


W jaki sposób działa aplikacja ToCoMoje?

Używając ToCoMoje, ma się możliwość archiwizowania swoich paragonów poprzez robienie im zdjęć, odpowiednie kadrowanie, opisywanie, dodawanie informacji o okresie gwarancyjnym produktu czy dodawanie słów kluczowych. Na tej podstawie można je następnie łatwo odnaleźć dzięki wygodnej i prostej w obsłudze wyszukiwarce.


Jakie funkcje oferuje ToCoMoje?

Podstawową funkcją aplikacji jest możliwość archiwizowania swoich paragonów i dodawania ich fotografii. Program posiada opcję kadrowania, dzięki czemu można wyciąć niepotrzebny fragment zdjęcia i zawęzić je do samego rachunku fiskalnego. Jednocześnie, dzięki opcji automatycznej obsługi dłuższych rachunków, możliwe jest ich proste zapisywanie w formie jednego dokumentu. Poprzez opcję dokładnego opisu danej transakcji (miejsce, data, wartość zakupu, nazwa i adres sklepu) można później w niesprawiający żadnych kłopotów sposób ją odnaleźć i wykorzystać (np. w celu zwrotu lub reklamacji towaru). W celu dodania miejsca zakupu towaru można skorzystać z usługi geolokalizacji i znaleźć konkretny sklep, w jakim zawarliśmy transakcję. Przydatną funkcją jest także przetrzymywanie wszystkich naszych zapisów paragonów w chmurze usługodawcy aplikacji, dzięki czemu nie ma się problemu z korzystania ze swojego konta na różnych urządzeniach.


W jakim celu korzystać z aplikacji ToCoMoje?

ToCoMoje ma na celu sprawić, aby w łatwy sposób przechowywać wszystkie swoje paragony. Po co to robić? Z dwóch podstawowych i ważnych powodów. Po pierwsze, zachowywanie paragonu jest konieczne w przypadku zgłaszania reklamacji lub zwrotu danego towaru. Po drugie, zbieranie codziennych rachunków sprzyja większej kontroli własnych wydatków, racjonalnym zakupom i co za tym idzie – oszczędności.


Po co przechowywać paragony w wersji elektronicznej?

Przechowywanie paragonów ma wiele korzyści, bywa jednak kłopotliwe i uciążliwe. Rachunki często niszczą się, są gubione czy blakną, co sprawia, że mamy nie lada problem z ich odczytaniem czy ponownym użyciem, np. oddając do reklamacji wcześniej zakupiony towar. Dzięki aplikacji ToCoMoje istnieje możliwość ich bezpiecznego i wygodnego przechowywania w jednym podręcznym miejscu – na urządzeniu mobilnym.